Wypływając w długi rejs.

Jacht znów wraca na wodę, po krótkiej zimie i po wielu zmianach. Sporo niespodzianek dla tych, którzy nie pierwszy raz zawitają na Bee Wet. No i w końcu czas zacząć postpandemiczne harce. Wypływamy z Gdańska i żeglujemy do Malmo, bo fajnie i tanie loty. Zaczniemy pod Żurawiem na Motławie, w miejscu niezwykłym, skąd każdy Żeglarz choć raz powinien wypłynąć. Godzinna przeprawa wzdłuż nabrzeży, portowych żurawi i doków oraz statków różnej kategorii robi ogromne wrażenie, a wypływając na wody Zatoki Gdańskiej oddamy także cześć bohaterom Westerplatte.

A po drodze? Możemy eksplorować polskie wybrzeże, ale jeżeli warunki pozwolą na szybką żeglugę, to od razu skupimy się na Bornholmie i Christianso. Dla tych, którzy uwielbiają dużo godzin żeglowania, to będzie dobry wybór, aby przed sezonem zdobyć staż morski niezbędny do stopni żeglarskich. Oprócz wybrzeża Szwecji powinno wystarczyć czasu, by odwiedzić Kopenhagę i zacumować naprzeciw w szwedzkim Malmo.

Bee Wet czeka na Was. Jacht jest szybki, suchy i świetnie wyposażony. Ma dodatkowe żagle, które sprawią ogromną radość żeglugi w każdych warunkach. Coroczne modernizacje sprawiają, że jest przygotowany na daleką, bezpieczną i komfortową żeglugę. Jacht jest ogrzewany, a Załoga i Kapitan śpią tylko w kabinach – messa pozostaje miejscem spotkań, zabaw i odpoczynku.

W razie niemożliwości zrealizowania rejsu ze względów covidowych, wpłacone środki na rejs będą na życzenie Uczestnika zwracane, lub zamieniane na inne rejsy.

Cena: 1000 PLN.

wolnych miejsc: 0

prowadzi: Martyna Sas

W cenie:

  • czarter jachtu Bee Wet – śpimy tylko w kabinach,
  • poduszki, koce, poszewki (warto zabrać śpiwór),
  • przygotowanie jachtu do rejsu,
  • opieka profesjonalnego kapitana,
  • ubezpieczenie w czasie zaokrętowania na jachcie NNW i od akcji ratowniczych z polisy jachtu Pantaenius,
  • gadżet Kanon Sailing Team.

Dodatkowe opłaty:

  • dojazd,
  • zalecane dodatkowe ubezpieczenie w czasie przebywania na lądzie,

„kasa jachtowa“ dotycząca wyżywienia na jachcie, opłat za porty, paliwa do jachtu, tj. ok. 600 PLN.