Naszym flagowym jachtem jest BEE WET i to na niej najczęściej pływamy. Większość rejsów odbywa się na zasadach otwartego naboru i przeznaczona jest dla wszystkich chętnych. Jednak w naszej ofercie znajdują się również rejsy dedykowane oraz rejsy na życzenie. W zależności od oczekiwań i preferencji, możemy zorganizować dowolny rejs na większości akwenów Świata, czarterując odpowiednie jachty w zależności od potrzeb. Każdą wyprawę poprowadzi profesjonalny Kapitan, jeden z kilku, którzy z nami współpracują, a warunki, formuła rejsu, zasady, rodzaj jednostki oraz trasa zostaną optymalnie dobrane do życzenia i zapotrzebowania.

Aby z nami popłynąć, nie trzeba mieć ani żeglarskich uprawnień, ani umiejętności – chętnych uczymy i szkolimy, a nasi Kapitanowie są przygotowani do pływania zarówno z doświadczonymi żeglarzami, jak i zupełnymi nowicjuszami na morzu. Nie jest istotny również wiek uczestników, pływały już z nami roczne maluchy i 78-latek, ale tak naprawdę nie istnieją granice wieku – liczą się chęci, ogólny stan zdrowia, pozwalający na pływanie i odpowiednia opieka, a w przypadku niepełnoletnich uczestników – zgoda rodzica lub opiekuna. W przypadku zarówno rejsów z otwartego naboru, jak i tych na życzenie, zawsze wspólnie ustalamy warunki i możliwości przyszłych załogantów, adekwatnie do danego akwenu i dystansu.

Rejsy dedykowane:

  • Rejsy dziecięce dla rodziców z dziećmi lub dla samych dzieci (wówczas do załogi oprócz Kapitana dołączają wykwalifikowani „oficerowie” pedagogiczni). Są to przede wszystkim destynacje zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i komfort młodszych uczestników. Na tych rejsach nie ma długich przelotów, ciężkich prac żeglarskich, trudnych warunków i forsującego zwiedzania, jest za to dużo aktywności i zabawy.
  • Rejsy szkoleniowe – dla tych, dla których priorytetem jest nauka żeglarskiego „fachu” lub zgromadzenie godzin stażowych na patenty żeglarskie. Te rejsy prowadzą nasi najbardziej doświadczeni Kapitanowie i Instruktorzy, którzy dzielą się nie tylko swoją twardą, merytoryczną wiedzą, ale również praktycznymi wskazówkami opartymi na wieloletnim doświadczeniu i imponującym morskim stażu.
  • Rejsy młodzieżowe psychoprofilaktyczne i rozwojowe – morze to wspaniałe miejsce do tego, by uczyć się i rozwijać to, co w życiu ważne – świadomość siebie, odpowiedzialność, asertywność, samodyscyplina, obowiązkowość, dbanie o relacje, rozwiązywanie konfliktów, rozpoznawanie i wyrażanie własnych potrzeb i emocji. W takich rejsach Kapitan jest jednocześnie wychowawcą i przewodnikiem dla młodych ludzi.

Rejsy na życzenie:

  • Rejsy rodzinne – Ty zapraszasz na jacht swoich bliskich, my przygotowujemy dla Was trasę Waszych marzeń, odpowiedniej wielkości łódkę i Kapitana, który Was w tę podróż zabierze, pomożemy również zadbać o wszystkie szczegóły organizacyjne i właściwie się przygotować (od potrzebnych dokumentów przez transport na miejsce, po właściwe zaopatrzenie).
  • Rejsy przyjacielskie – chcesz popłynąć gdzieś z paczką swoich przyjaciół, ale żadne z Was nie ma odpowiednich uprawnień albo wystarczającego morskiego przygotowania? Pomożemy Wam – nie tylko wyczarterujemy dla Was jacht, ale również zajmiemy się wszystkimi szczegółami organizacyjnymi  – podpowiemy, co warto zobaczyć, jak się spakować i zaprowiantować i gdzie znaleźć najtańsze loty. Oczywiście będzie z Wami również nasz Kapitan, który zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę na miejscu.
  • Rejsy biznesowe – dla firm i zespołów. W tym przypadku charakter rejsu jest dobrany do oczekiwań i potrzeb zarówno uczestników, jak i zleceniodawcy. Może mieć charakter integracyjny, coachingowy lub szkoleniowy. Zapewniamy jacht i opiekę Kapitana, na życzenie możemy również zaproponować odpowiedni program szkoleniowy i dodatkowego prowadzącego – trenera biznesu lub coacha.