Wspólne mile Kanon Sailing Team liczymy już w setkach tysięcy. Na ten wynik składają się wszystkie mile, które zostawiają za rufą poszczególne załogi. Jednak nie tylko wspólne wyniki zliczamy. Pokonany dystans, poza tym, że wpisany jest w opinię z rejsu, dla każdego członka Załogi odnotowujemy skrupulatnie w naszym Milomierzu.

Milomierz to:

  • Indywidualny ranking pokonanych mil – tu śledzimy postępy, po przyjacielsku konkurujemy, z zapartym tchem czekamy na wyniki, obserwujemy spektakularne skoki w górę i zaskakujące spadki.
  • Tajna grupa na Facebooku dla całej wielkiej Załogi Kanon Sailing Team – może do niej dołączyć każdy, kto z nami żeglował, niezależnie od tego, jakie miejsce zajmuje aktualnie w Milomierzu. Poznajemy się, integrujemy, wspólnie bawimy i dyskutujemy. Pojawiają się tam zapowiedzi rejsów, mnóstwo akcji promocyjnych i zaproszeń na szczególne wydarzenia – tanie rejsy, czy zamknięte imprezy. Tam też możemy wspólnie ustalać nowe trasy albo głosować nad wyborem terminów.
  • Przywileje – ilość mil w Milomierzu przekłada się również na konkretne nagrody i niespodzianki – od gadżetów, przez spore zniżki, po rejsy specjalne i gratisowe szkolenia (na przykład z użyciem tratwy ratunkowej i pirotechniki jachtowej).

Kliknij na logo i dołącz do Milomierza 🙂