Masz już dość siedzenia w domu? Marzysz o tym, żeby znaleźć się na morzu?

KUP JUŻ TERAZ VOUCHER NA TWÓJ PRZYSZŁY REJS

Sytuacja epidemiczna na całym świecie sprawiła, że z dnia na dzień zapisy na rejsy zamarły, a jachty praktycznie zostały uwięzione w portach. Od tygodnia powinniśmy już być w trasie, żeglując w przepięknym półtorarocznym rejsie. Niestety, w perspektywie nawet najbliższych tygodni nie widać dużej poprawy sytuacji epidemicznej, która pozwoliłaby nam w większym gronie ruszyć w zagraniczne wojaże. Dlatego z całą odpowiedzialnością przekładam Eskapadkę ‘BEE WET 2020-21: co łączy Nordkapp, Jamajkę i Azory?’ na kolejny rok i zrealizujemy ją w latach 2021-22. Etapy od A do U będą miały zmienione daty i zachęcamy do dalszych zapisów na wolne miejsca.

Wszelkie wpłacone dotychczas pieniądze i rezerwacje rejsów zachowują ważność, kolejność etapów i ich trasy się nie zmieniają, tylko daty będą dostosowane tak, aby start odbył się na Majówkę 2021. Zachowujemy również ceny wszystkich rejsów, dla tych, którzy dotychczas dokonali rezerwacji.

Długo zwlekałem z taką decyzją, łudząc się, że może uda się w tym roku zrealizować plan ‘doganiając’ trasę. Argumentów na to rozwiązanie nie znajduję, natomiast te o przełożeniu mnożą się wraz z upływającym czasem. Są to między innymi kwestie kwarantanny po powrocie do Polski, ale także zasad kwarantanny w poszczególnych krajach, ryzyka niewpuszczenia jachtów do portów, niepewności związanej z lotami, cenami tychże, gdyby kupować na ostatnią chwilę. Nie wspominając, że wielu z Was może mieć problem z urlopem, pracą i finansami. Przeczekajmy ten czas bezpiecznie blisko Polski, szczególnie, że nie wiemy co wydarzy się jesienią w kwestii epidemicznej.

W tym roku chciałbym skupić się na rejsach, manewrówkach i wydarzeniach na Zatoce Gdańskiej i polskim wybrzeżu, co może mieć ogromne znaczenie dla gospodarki i chronienia polskiego małego biznesu w licznych miastach i marinach na trasie rejsów. A jeżeli w lipcu, czy sierpniu sytuacja poprawi się na tyle, że będzie można podjąć decyzję o jakimś szalonym skoku na Bornholm, do Kopenhagi czy któregoś z portów Szwecji, to z dziką radością taki plan zrealizujemy.


Serdecznie zapraszam do kupowania Voucherów Kanon Sailing, które będą do wykorzystania zarówno w tym roku na bałtyckich rejsach, jak i w kolejnych latach nawet do 2024. Zachęcajcie proszę także znajomych – każda, nawet najmniejsza wpłata, pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, w myśl powiedzenia, że przecież po każdej burzy wychodzi słońce.

Bądźmy w kontakcie i wspierajmy się wzajemnie!

Z żeglarskim pozdrowieniem Wasz kapitan i przyjaciel

Dostępne Vouchery Kanon Sailing/Bee Wet:
20 PLN – serdeczne podziękowania
50 PLN – serdeczne podziękowania oraz kartka z Gdańska, gdzie przebywa jacht
100 PLN – serdeczne podziękowania oraz kartka z zagranicznego portu, gdy już będzie można pływać
250 PLN – serdeczne podziękowania oraz buff/komin z logo Kanon Sailing
500 PLN – serdeczne podziękowania, buff/komin z logo Kanon Sailing oraz bawełniana lub ortalionowa torba na zakupy Kanon Sailing
1000 PLN – serdeczne podziękowania, buff/komin, torba na zakupy oraz uwaga, uwaga!!! zaśpiewam przez messengera szantę, którą wybierze Wpłacający;

JAK KUPIĆ VOUCHER?

Wpłat proszę dokonywać na konto Kanon Sailing w mBanku:
58 1140 2004 0000 3302 7593 9146
W temacie przelewu wpisz VOUCHER BEE WET, imię i nazwisko oraz adres mailowy. Na podany adres otrzymasz potwierdzenie otrzymania vouchera.

A wtedy pozostaje nam już tylko czekać, aż spotkamy się na rejsie, a ten voucher będzie tylko przedsmakiem wszystkich przygód, które Cię tam spotkają. Do zobaczenia!
Dziękujemy Ci razem z “pszczółką” Bee Wet