Biskaje nieprzeorane

Lubimy pływać po tej niezwykłej i ogromnej zatoce. Doświadczenie nasze dotyczy penetrowania tego akwenu najczęściej zimą, ot tak! Bo można. Pływaliśmy także w pozostałe pory roku. Zawsze, gdy to możliwe, układamy tak trasę, by spenetrować jak najwięcej miejsc, aby nie tylko przepłynąć między Brestem a La Corunią, chwaląc się Biskajami. Biskaje to coś znacznie więcej, to La Rochelle, Lorient, Nantes, Arcachon, czy wybrzeże hiszpańskie, Santander i Bilbao, z ulubionymi Gijon i Cudillero.

Pogoda będzie rozgrywać karty, a my się do tego dostosujemy, więc mil będzie wystarczająco. Czy znów uda się dopłynąć do Lorient, gdzie jest izba pamięci najsłynniejszego regatowca Erica Tabarly? Czy zobaczymy regatowe bolidy francuskiego teamu Volvo Ocean Race, czy łodzie startujące w poprzedniej edycji Vendee Globe?

Czy znów odwiedzimy knajpkę w Gijon, którą każda Załoga określała jaką najlepszą, którą kiedykolwiek odwiedzili? Czy znów będzie Cudillero, które zachwyca kolorem domów i ich ułożeniem na wzgórzach? Rejs zakończymy w Porto – a jak tam jest pięknie, to nikogo nie trzeba przekonywać.

A tylko jeszcze dodajmy, że w północnej Hiszpanii cydr, podawany w bardzo oryginalny sposób, będzie konieczny do spróbowania. Atmosfera Asturii i Galicji jest cudowna.

Cena: 2380 PLN

wolnych miejsc: 2

prowadzi: Kanon Sailing Team

W cenie:

  • czarter jachtu
  • przygotowanie jachtu do rejsu
  • opieka profesjonalnego kapitana
  • ubezpieczenie w czasie zaokrętowania na jachcie NNW i od akcji ratowniczych z polisy jachtu Pantaenius

Dodatkowe opłaty:

  • dojazd*
  • zalecane dodatkowe ubezpieczenie w czasie przebywania na lądzie
  • „kasa jachtowa“ dotycząca wyżywienia na jachcie, opłat za porty, paliwa do jachtu

*pomagamy z lotami, w tym celu prosimy o kontakt